Policijski službenici, Policijske uprave Mrkonjić Grad, 05.03.2021. godine, na osnovu operativnog rada na terenu i prikupljenih informacija pronašli su i lišili slobode lica Ž.G., R.K. i G.P., svi iz Mrkonjić Grada za koje postoje osnovi sumnje da su počinila pet krivičnih djela „Teška krađa“.
| Mrkonjić Grad | Subota, 06.Mart 2021 | Opširnije
Policijskoj upravi Prijedor04.03.2021.godine, oko 22,50 časova, prijavljeno je da je u mjestu Kamičani, na magistralnom putu Prijedor-Banja Luka, nad licem R.T. iz Brčkog izvršeno krivično djelo „Razbojništvo“.
U cilju bezbjednog izvođenja radova na deminiranju terena, od ponedjeljka 08.03. do 17.12.2021. godine, na regionalnom putu Derventa - Podnovlje, u mjestu Gornji Božinci, područje opštine Derventa, biće vršena povremena obustava saobraćaja za sva vozila.
Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka, 04.03.2021. godine, realizovali su akciju usmjerenu na sprečavanje činjenja prekrašaja „Prosijačanje“ iz oblasti javnog reda i mira u okviru koje su lišili slobode šest lica inicijala N.L. iz Šapca, Republika Srbija, V.T. iz Prijedora., M.A. iz Tuzle, S.R. iz Doboja, Dž.Š. i Z.G. iz Banjaluke zbog počinjenog prekršaja „Prosijačenje“. Lice inicijala N.L. iz Republike Srbije je sprovedeno u Terenski Centar za strance Banjaluka, dok su ostalim licima uručeni prekršajni nalozi.
| Banja Luka | Petak, 05.Mart 2021 | Opširnije
Policijski službenici Policijske uprave Foča lišili su slobode lice K.M. iz Čajniča zbog postojanja osnova sumnje da je 04.03.2021.godine oko 16,30 časova u mjestu Kozara, opština Čajniče, iz vatrenog oružja –pištolja ranio lice R.V., takođe iz Čajniča.
Policijski službenici Policijske uprave Foča su 04.03.2021.godine oko 17,30 časova, zajedno sa pripadnicima teritorijalne vatrogasne jedinice Foča lokalizovali šumski požar koji se prethodno proširio i na porodično imanje S.S. u selu Donji Budanj, opština Foča, kojom prilikom je u potpunosti izgorjela i njegova vikendica i pomoćni objekat šupa.